Jeden
deweloper
wiele zalet

Mówi się, że czas to pieniądz a w dzisiejszym świecie możliwość zaoszczędzenia jednego i drugiego wydaje się bezcenna i taką właśnie możliwość dajemy naszym klientom. Towarzyszymy im na każdym etapie realizacji inwestycji, dzięki czemu współpraca z nami gwarantuje oszczędność czasu oraz budżetu. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców i energooszczędnych materiałów, nasi specjaliści są do dyspozycji naszych klientów od momentu podjęcia przez nich decyzji o zakupie domu, przez cały czas trwania budowy, aż do jej zakończenia i finalizacji prac wykończeniowych. Dzięki temu możemy zaoferować właścicielom naszych segmentów pełną kontrolę nad realizacją ich inwestycji. Jakość i zaufanie – to wartości, którymi kierujemy się przy każdym naszym projekcie.

Wcześniejsze
rozpoczęcie prac


Tu jesteś u siebie! Rozpoczęcie prac wykończeniowych przed formalnym odbiorem domu to możliwość wprowadzenia się do niego od razu po finalizacji transakcji sprzedaży.

Fachowe
doradztwo


Domy szyte na miarę. Doradztwo projektowe i techniczne to dom dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Oszczędność
czasu i pięniędzy


Funkcjonalność i estetyka. Współpraca tylko ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami to gwarancja oszczędności czasu i niższej ceny dzięki efektowi skali.

Gwarancja
wysokiej jakości


Inwestycja w Twoją przyszłość. Mówisz dom – myślisz własne miejsce, do którego chce się wracać. Połącz jakość z funkcjonalnością i ciesz się spokojem przez długie lata.

Szeroka oferta
Twój wybór

Naszym klientom oferujemy możliwość wykończenia domów i segmentów „pod klucz”. W swojej ofercie posiadamy szereg usług od doradztwa projektowego, przez prace wykończeniowe, na oddaniu budynku do użytku kończąc. Nasi pracownicy to fachowcy w swoich dziedzinach, dzięki czemu gwarantujemy najlepszą jakość w dobrej cenie.

Gładzie
i zabudowy

Kładzenie gładzi na ścianach, zabudowa g-k, instalacja sufitu podwieszanego, malowanie ścian.

Aranżacje
poddasza

Adaptacja poddasza zgodnie z życzeniem klienta (możliwość wykorzystania go jako dodatkowego pomieszczenia w domu).

Wykańczanie
podłóg

Układanie podłóg (panele, podłogi drewniane) oraz płytek w kuchni i łazience (płytki podłogowe i ścienne).

Prace elektryczne
i hydrauliczne

Montaż instalacji hydraulicznej w kuchni i łazience, układnie i wbudowanie kabli elektrycznych, montaż oświetlenia, systemy typu „inteligentny dom”.

Domy to
nasza pasja

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których nieruchomości i budowa domów to prawdziwa pasja. Każda zrealizowana przez nas inwestycja to spełnione marzenia naszych klientów. Doświadczenie, jakość i zaufanie, wsparte pełnym zaangażowaniem w każdy projekt oraz zrozumieniem potrzeb przyszłych właścicieli naszych domów – to klucz do satysfakcji i pełnego zadowolenia klientów, którzy są dla nas najlepszą wizytówką.

Ceny

Od zł

Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź

Nasze
inwestycje

Naszym klientom oferujemy wyjątkowe domy, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaki, których powierzchnia oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dopasowanie ich do własnych potrzeb. Jesteśmy z klientami na każdym etapie realizacji inwestycji, służąc wsparciem, wiedzą i swoim doświadczeniem.