Jeden
deweloper
wiele zalet

Mówi się, że czas to pieniądz a w dzisiejszym świecie możliwość zaoszczędzenia jednego i drugiego wydaje się bezcenna i taką właśnie możliwość dajemy naszym klientom. Towarzyszymy im na każdym etapie realizacji inwestycji, dzięki czemu współpraca z nami gwarantuje oszczędność czasu oraz budżetu. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców i energooszczędnych materiałów, nasi specjaliści są do dyspozycji naszych klientów od momentu podjęcia przez nich decyzji o zakupie domu, przez cały czas trwania budowy, aż do jej zakończenia i finalizacji prac wykończeniowych. Dzięki temu możemy zaoferować właścicielom naszych segmentów pełną kontrolę nad realizacją ich inwestycji. Jakość i zaufanie – to wartości, którymi kierujemy się przy każdym naszym projekcie.

Wcześniejsze
rozpoczęcie prac


Tu jesteś u siebie! Rozpoczęcie prac wykończeniowych przed formalnym odbiorem domu to możliwość wprowadzenia się do niego od razu po finalizacji transakcji sprzedaży.

Fachowe
doradztwo


Domy szyte na miarę. Doradztwo projektowe i techniczne to dom dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Oszczędność
czasu i pięniędzy


Funkcjonalność i estetyka. Współpraca tylko ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami to gwarancja oszczędności czasu i niższej ceny dzięki efektowi skali.

Gwarancja
wysokiej jakości


Inwestycja w Twoją przyszłość. Mówisz dom – myślisz własne miejsce, do którego chce się wracać. Połącz jakość z funkcjonalnością i ciesz się spokojem przez długie lata.

Szeroka oferta
Twój wybór

Naszym klientom oferujemy możliwość wykończenia domów i segmentów „pod klucz”. W swojej ofercie posiadamy szereg usług od doradztwa projektowego, przez prace wykończeniowe, na oddaniu budynku do użytku kończąc. Nasi pracownicy to fachowcy w swoich dziedzinach, dzięki czemu gwarantujemy najlepszą jakość w dobrej cenie.

Gładzie
i zabudowy

Kładzenie gładzi na ścianach, zabudowa g-k, instalacja sufitu podwieszanego, malowanie ścian.

Aranżacje
poddasza

Adaptacja poddasza zgodnie z życzeniem klienta (możliwość wykorzystania go jako dodatkowego pomieszczenia w domu).

Wykańczanie
podłóg

Układanie podłóg (panele, podłogi drewniane) oraz płytek w kuchni i łazience (płytki podłogowe i ścienne).

Prace elektryczne
i hydrauliczne

Montaż instalacji hydraulicznej w kuchni i łazience, układnie i wbudowanie kabli elektrycznych, montaż oświetlenia, systemy typu „inteligentny dom”.

Domy to
nasza pasja

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których nieruchomości i budowa domów to prawdziwa pasja. Każda zrealizowana przez nas inwestycja to spełnione marzenia naszych klientów. Doświadczenie, jakość i zaufanie, wsparte pełnym zaangażowaniem w każdy projekt oraz zrozumieniem potrzeb przyszłych właścicieli naszych domów – to klucz do satysfakcji i pełnego zadowolenia klientów, którzy są dla nas najlepszą wizytówką.

Ceny

Od 640 000 zł

Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź
Ceny

Od 680 000 zł

Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź

Nasze
inwestycje

Naszym klientom oferujemy wyjątkowe domy, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaki, których powierzchnia oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dopasowanie ich do własnych potrzeb. Jesteśmy z klientami na każdym etapie realizacji inwestycji, służąc wsparciem, wiedzą i swoim doświadczeniem.