Opis inwestycji Segmenty Lokalizacja Standard Galeria

Lokalizacja ul. Szetkiewicza 6, Lipków

Metraż Od 208 m2

Liczba pokoi 5

Ceny Od 890 000 zł

Opis
inwestycji

DOMY TO NASZA PASJA! Szetkiewicza 6 to nasza pierwsza inwestycja – ta od której wszystko się zaczęło a plan na budowę domów pełnych pasji, znakomitej jakości, w dobrej cenie i wyjątkowej lokalizacji, nabrał realnych kształtów. Bliźniak przy Szetkiewicza 6 składa się z dwóch identycznych segmentów, każdy o powierzchni 208 mkw. Dom posiada bryłę typową dla tradycyjnej podmiejskiej willi a elewacja została wykonana w kolorze białym z elementami naturalnego drewna, co znakomicie wpisuje się w otaczającą go zieleń. Dla obu segmentów zaprojektowano wspólny wjazd, który został zadaszony konstrukcją wykonaną w takim samym stylu co elewacja budynków. Całość dopełnia drewniane ogrodzenie frontowe, wzdłuż którego posadzono berberysy i tuje. Termin oddania inwestycji: lipiec 2015 roku.

SegmentPowierzchniaLiczba pokoiCenaDostępnośćSzczegóły

Lokalizacja
inwestycji

Inwestycja Szetkiewicza 6 to bliźniak zbudowany w miejscowości Lipków przy ul. Szetkiewicza. Lipków to niewielka wieś, która leży pomiędzy Starymi Babicami a Izabelinem, w odległości zaledwie 5 km od granic Warszawy (Bemowo). W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Kampinoski Park Narodowy.

Lipków posiada rozwiniętą infrastrukturę publiczną - przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnia oraz apteka. W Lipkowie oraz sąsiednich Starych Babicach znajdują się także liczne obiekty sportowe dające też możliwość aktywnego wypoczynku.

Galeria
inwestycji

Finansowanie

Broker Consulting współpracuje z bankami oraz firmami partnerskimi, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zaletą współpracy z firmą Broker Consulting jest bogate doświadczenie, dzięki któremu oferta kredytowa jest obiektywna i indywidualnie dopasowana do klienta. Ponadto, współpraca z Broker Consulting, to:

  • bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania finansowego
  • spotkania w dogodnym miejscu i czasie
  • elastyczna i szybka obsługa
  • wsparcie w kompletowaniu oraz uzupełnieniu dokumentów
  • pomoc przy podpisaniu umowy z instytucją finansową
  • opiekę także po sfinalizowaniu transakcji

Doradca finansowy
Robert Aftyka

+48 664 991 ... (kliknij, aby zobaczyć) +48 664 991 610 robert.aftyka@broker-consulting.pl

Wykończenia
pod klucz

Zależy nam na tym by nasi klienci mogli na nas liczyć, nie tylko w momencie podjęcia decyzji o zakupie własnego domu, ale także w kolejnych etapach realizacji inwestycji. Naszym klientom oferujemy możliwość rozpoczęcia prac jeszcze przed formalnym odbiorem domu i wprowadzenia się do niego od razu po finalizacji transakcji sprzedaży. Gwarantujemy im tym samym oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż cały proces wykończeniowy jest nadzorowany przez naszych fachowców oferujących doradztwo projektowe i techniczne, a także wysoką jakość prac wykończeniowych.

Sprawdź
Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź

Inne
inwestycje

Naszym klientom oferujemy wyjątkowe domy, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaki, których powierzchnia oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dopasowanie ich do własnych potrzeb. Jesteśmy z klientami na każdym etapie realizacji inwestycji, służąc wsparciem, wiedzą i swoim doświadczeniem.