Opis inwestycji Segmenty Lokalizacja Standard Galeria

Lokalizacja ul. Szetkiewicza 6, Lipków

Metraż Od 208 m2

Liczba pokoi 5

Ceny Od 890 000 zł

Opis
inwestycji

DOMY TO NASZA PASJA! Szetkiewicza 6 to nasza pierwsza inwestycja – ta od której wszystko się zaczęło a plan na budowę domów pełnych pasji, znakomitej jakości, w dobrej cenie i wyjątkowej lokalizacji, nabrał realnych kształtów. Bliźniak przy Szetkiewicza 6 składa się z dwóch identycznych segmentów, każdy o powierzchni 208 mkw. Dom posiada bryłę typową dla tradycyjnej podmiejskiej willi a elewacja została wykonana w kolorze białym z elementami naturalnego drewna, co znakomicie wpisuje się w otaczającą go zieleń. Dla obu segmentów zaprojektowano wspólny wjazd, który został zadaszony konstrukcją wykonaną w takim samym stylu co elewacja budynków. Całość dopełnia drewniane ogrodzenie frontowe, wzdłuż którego posadzono berberysy i tuje. Termin oddania inwestycji: lipiec 2015 roku.

SegmentPowierzchniaLiczba pokoiCenaDostępnośćSzczegóły

Lokalizacja
inwestycji

Inwestycja Szetkiewicza 6 to bliźniak zbudowany w miejscowości Lipków przy ul. Szetkiewicza. Lipków to niewielka wieś, która leży pomiędzy Starymi Babicami a Izabelinem, w odległości zaledwie 5 km od granic Warszawy (Bemowo). W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Kampinoski Park Narodowy.

Lipków posiada rozwiniętą infrastrukturę publiczną - przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnia oraz apteka. W Lipkowie oraz sąsiednich Starych Babicach znajdują się także liczne obiekty sportowe dające też możliwość aktywnego wypoczynku.

Galeria
inwestycji

Finansowanie

Broker Consulting współpracuje z bankami oraz firmami partnerskimi, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zaletą współpracy z firmą Broker Consulting jest bogate doświadczenie, dzięki któremu oferta kredytowa jest obiektywna i indywidualnie dopasowana do klienta. Ponadto, współpraca z Broker Consulting, to:

  • bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania finansowego
  • spotkania w dogodnym miejscu i czasie
  • elastyczna i szybka obsługa
  • wsparcie w kompletowaniu oraz uzupełnieniu dokumentów
  • pomoc przy podpisaniu umowy z instytucją finansową
  • opiekę także po sfinalizowaniu transakcji

Doradca finansowy
Robert Aftyka

+48 664 991 ... (kliknij, aby zobaczyć) +48 664 991 610 robert.aftyka@broker-consulting.pl

Wykończenia
pod klucz

Zależy nam na tym by nasi klienci mogli na nas liczyć, nie tylko w momencie podjęcia decyzji o zakupie własnego domu, ale także w kolejnych etapach realizacji inwestycji. Naszym klientom oferujemy możliwość rozpoczęcia prac jeszcze przed formalnym odbiorem domu i wprowadzenia się do niego od razu po finalizacji transakcji sprzedaży. Gwarantujemy im tym samym oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż cały proces wykończeniowy jest nadzorowany przez naszych fachowców oferujących doradztwo projektowe i techniczne, a także wysoką jakość prac wykończeniowych.

Sprawdź
Ceny

Od 640 000 zł

Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź
Ceny

Od 680 000 zł

Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź

Inne
inwestycje

Naszym klientom oferujemy wyjątkowe domy, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaki, których powierzchnia oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dopasowanie ich do własnych potrzeb. Jesteśmy z klientami na każdym etapie realizacji inwestycji, służąc wsparciem, wiedzą i swoim doświadczeniem.