Opis inwestycji Segmenty Lokalizacja Standard Galeria

Lokalizacja ul. Mościckiego 38, Lipków

Metraż Od 182.58 m2

Liczba pokoi 7

Ceny Od 890 000 zł

Opis
inwestycji

ISTOTA TWOJEGO DOMU. Inwestycja wyjątkowa pod każdym względem. Budynek bliźniaczy, w którym dwa segmenty (o powierzchni około 182 mkw. każdy) połączone są wyłącznie garażami. Piękna, nowoczesna bryła usytuowana na osi północ – południe wzbudza zachwyt niejednej osoby. Zewnętrzne wykończenia w kolorze białym połączone z naturalną cegłą klinkierową nadają całemu budynkowi niepowtarzalnej lekkości i elegancji. Termin oddania inwestycji: kwiecień 2018 roku.

SegmentPowierzchniaLiczba pokoiCenaDostępnośćSzczegóły

Lokalizacja
inwestycji

Inwestycja Mościckiego 38 został zrealizowany w miejscowości Lipków przy ul. Mościckiego 38 E,F. Lipków to niewielka wieś, która leży pomiędzy Starymi Babicami a Izabelinem, w odległości zaledwie 5 km od granic Warszawy (Bemowo). W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Kampinoski Park Narodowy.

Lipków posiada rozwiniętą infrastrukturę publiczną - przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnia oraz apteka. W Lipkowie oraz sąsiednich Starych Babicach znajdują się także liczne obiekty sportowe dające też możliwość aktywnego wypoczynku.

Galeria
inwestycji

Finansowanie

Broker Consulting współpracuje z bankami oraz firmami partnerskimi, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zaletą współpracy z firmą Broker Consulting jest bogate doświadczenie, dzięki któremu oferta kredytowa jest obiektywna i indywidualnie dopasowana do klienta. Ponadto, współpraca z Broker Consulting, to:

  • bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania finansowego
  • spotkania w dogodnym miejscu i czasie
  • elastyczna i szybka obsługa
  • wsparcie w kompletowaniu oraz uzupełnieniu dokumentów
  • pomoc przy podpisaniu umowy z instytucją finansową
  • opiekę także po sfinalizowaniu transakcji

Doradca finansowy
Robert Aftyka

+48 664 991 ... (kliknij, aby zobaczyć) +48 664 991 610 robert.aftyka@broker-consulting.pl

Wykończenia
pod klucz

Zależy nam na tym by nasi klienci mogli na nas liczyć, nie tylko w momencie podjęcia decyzji o zakupie własnego domu, ale także w kolejnych etapach realizacji inwestycji. Naszym klientom oferujemy możliwość rozpoczęcia prac jeszcze przed formalnym odbiorem domu i wprowadzenia się do niego od razu po finalizacji transakcji sprzedaży. Gwarantujemy im tym samym oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż cały proces wykończeniowy jest nadzorowany przez naszych fachowców oferujących doradztwo projektowe i techniczne, a także wysoką jakość prac wykończeniowych.

Sprawdź
Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź

Inne
inwestycje

Naszym klientom oferujemy wyjątkowe domy, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaki, których powierzchnia oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dopasowanie ich do własnych potrzeb. Jesteśmy z klientami na każdym etapie realizacji inwestycji, służąc wsparciem, wiedzą i swoim doświadczeniem.