Opis inwestycji Segmenty Lokalizacja Standard Galeria

Lokalizacja ul. Mościckiego 36, Lipków

Metraż Od 174.58 m2

Liczba pokoi 6

Ceny Od 790 000 zł

Opis
inwestycji

SPOKÓJ BEZ OGRANICZEŃ! Mościckiego 36 (Etap II) to bliźniak zaprojektowany według indywidualnej koncepcji architektonicznej. Każdy z dwóch segmentów zajmuje powierzchnię 174 mkw., z nieco inną powierzchnią przynależnych działek i ogródków. Lekka, nowoczesna bryła budynków z dużą ilością okien, zapewnia odpowiednie ich doświetlenie o każdej porze roku. Obydwa segmenty zostały usytuowane na osi północ-południe a ich funkcjonalny układ pomieszczeń oraz nowoczesna architektura (elewacja w kolorze białym i grafitowym wraz z elementami naturalnego drewna) gwarantują niezapomniane doświadczenia estetyczne dla właścicieli i ich gości. Termin oddania inwestycji: kwiecień 2018 roku.

SegmentPowierzchniaLiczba pokoiCenaDostępnośćSzczegóły

Lokalizacja
inwestycji

Inwestycja Mościckiego 36 (Etap II) została zrealizowana w miejscowości Lipków przy ul. Mościckiego 36 E,F. Lipków to niewielka wieś, która leży pomiędzy Starymi Babicami a Izabelinem, w odległości zaledwie 5 km od granic Warszawy (Bemowo). W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Kampinoski Park Narodowy.

Lipków posiada rozwiniętą infrastrukturę publiczną - przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnia oraz apteka. W Lipkowie oraz sąsiednich Starych Babicach znajdują się także liczne obiekty sportowe dające też możliwość aktywnego wypoczynku.

Galeria
inwestycji

Finansowanie

Broker Consulting współpracuje z bankami oraz firmami partnerskimi, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zaletą współpracy z firmą Broker Consulting jest bogate doświadczenie, dzięki któremu oferta kredytowa jest obiektywna i indywidualnie dopasowana do klienta. Ponadto, współpraca z Broker Consulting, to:

  • bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania finansowego
  • spotkania w dogodnym miejscu i czasie
  • elastyczna i szybka obsługa
  • wsparcie w kompletowaniu oraz uzupełnieniu dokumentów
  • pomoc przy podpisaniu umowy z instytucją finansową
  • opiekę także po sfinalizowaniu transakcji

Doradca finansowy
Robert Aftyka

+48 664 991 ... (kliknij, aby zobaczyć) +48 664 991 610 robert.aftyka@broker-consulting.pl

Wykończenia
pod klucz

Zależy nam na tym by nasi klienci mogli na nas liczyć, nie tylko w momencie podjęcia decyzji o zakupie własnego domu, ale także w kolejnych etapach realizacji inwestycji. Naszym klientom oferujemy możliwość rozpoczęcia prac jeszcze przed formalnym odbiorem domu i wprowadzenia się do niego od razu po finalizacji transakcji sprzedaży. Gwarantujemy im tym samym oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż cały proces wykończeniowy jest nadzorowany przez naszych fachowców oferujących doradztwo projektowe i techniczne, a także wysoką jakość prac wykończeniowych.

Sprawdź
Ceny

Od 640 000 zł

Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź
Ceny

Od 680 000 zł

Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź

Inne
inwestycje

Naszym klientom oferujemy wyjątkowe domy, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaki, których powierzchnia oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dopasowanie ich do własnych potrzeb. Jesteśmy z klientami na każdym etapie realizacji inwestycji, służąc wsparciem, wiedzą i swoim doświadczeniem.