Opis inwestycji Segmenty Lokalizacja Standard Galeria

Lokalizacja Ul. Mościckiego 36, Lipków

Metraż Od 159.00 m2 do 195.00 m2

Liczba pokoi 6-7

Ceny Od 649 000 zł

Opis
inwestycji

ODKRYJ BLISKOŚĆ ZIELENI! Mościckiego 36 (Etap I) to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w otoczeniu zieleni i w bardzo bliskiej odległości od Kampinoskiego Parku Narodowego. W ramach inwestycji powstały 4 segmenty w zabudowie szeregowej - dwa segmenty o powierzchni 160 mkw. każdy oraz dwa segmenty o powierzchni 190 mkw. każdy. Budynki wyróżnia naturalna kolorystyka (biel i szarość), połączona z drewnianymi elementami, co znajomicie komponuje się z otaczającą zewsząd osiedle zielenią. Termin oddania inwestycji: grudzień 2016 roku.

SegmentPowierzchniaLiczba pokoiCenaDostępnośćSzczegóły

Lokalizacja
inwestycji

Mościckiego 36 (Etap I) to osiedle zbudowane w miejscowości Lipków przy ul. Mościckiego. Lipków to niewielka wieś, która leży pomiędzy Starymi Babicami a Izabelinem, w odległości zaledwie 5 km od granic Warszawy (Bemowo). W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Kampinoski Park Narodowy.

Lipków posiada rozwiniętą infrastrukturę publiczną - przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnia oraz apteka. W Lipkowie oraz sąsiednich Starych Babicach znajdują się także liczne obiekty sportowe dające też możliwość aktywnego wypoczynku.

Galeria
inwestycji

Finansowanie

Broker Consulting współpracuje z bankami oraz firmami partnerskimi, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zaletą współpracy z firmą Broker Consulting jest bogate doświadczenie, dzięki któremu oferta kredytowa jest obiektywna i indywidualnie dopasowana do klienta. Ponadto, współpraca z Broker Consulting, to:

  • bezpłatna pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania finansowego
  • spotkania w dogodnym miejscu i czasie
  • elastyczna i szybka obsługa
  • wsparcie w kompletowaniu oraz uzupełnieniu dokumentów
  • pomoc przy podpisaniu umowy z instytucją finansową
  • opiekę także po sfinalizowaniu transakcji

Doradca finansowy
Robert Aftyka

+48 664 991 ... (kliknij, aby zobaczyć) +48 664 991 610 robert.aftyka@broker-consulting.pl

Wykończenia
pod klucz

Zależy nam na tym by nasi klienci mogli na nas liczyć, nie tylko w momencie podjęcia decyzji o zakupie własnego domu, ale także w kolejnych etapach realizacji inwestycji. Naszym klientom oferujemy możliwość rozpoczęcia prac jeszcze przed formalnym odbiorem domu i wprowadzenia się do niego od razu po finalizacji transakcji sprzedaży. Gwarantujemy im tym samym oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż cały proces wykończeniowy jest nadzorowany przez naszych fachowców oferujących doradztwo projektowe i techniczne, a także wysoką jakość prac wykończeniowych.

Sprawdź
Lokalizacja

Stare Babice

Sprawdź

Inne
inwestycje

Naszym klientom oferujemy wyjątkowe domy, zarówno w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaki, których powierzchnia oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dopasowanie ich do własnych potrzeb. Jesteśmy z klientami na każdym etapie realizacji inwestycji, służąc wsparciem, wiedzą i swoim doświadczeniem.